Kurumsal

Elit Boru | Kalite Fark Yaratır
Şirket Tarihi ve İş Tanımı

Şirket Tarihi ve İş Tanımı

ELİT BORU 2007 yılında kurulmuş olup,plastik boru sektöründe faaliyet göstermektedir.Elit Boru sahip olduğu girişimci ruh ve dinamik takımıyla ürün yelpazesini genişleterek çok farklı sektörlere hizmet eden, ileri teknoloji kullanan bir firma kimliğini kazanmış olmanın gururunu yaşamaktadır.Elit Boru uluslararası standartlarda ürün üreterek hem yurt içi hem de yurt dışı birçok firma ile işbirliği yapmaktadır. Bugün Seyhan Bölgesi'nde 50,00 m2 kapalı alanı ile üretim ve yönetim faaliyetlerine ileri teknoloji kullanarak devam etmektedir.

Elit Boru'nun gücü yetenekli işgücü geniş faaliyet alanı, global müşteri tabanı, yaratıcı ürün gamı ve gelişmiş teknoloji kombinasyonuna sahip olmasından gelmektedir. Sloganımızda da olduğu gibi kalite fark yaratır...

Elit Boru'nun misyonu tüm dünyada, boru sektöründe ve yönetim anlayışında öncü, dinamik, kendini yenileyebilen marka bir firma olmaktır.

Bu nedenle Elit Boru , Kalite Kontrol ve Satış Sonrası Müşteri Memnuniyetine büyük önem vermektedir. Atrıca Elit Boru çevre bilincine sahip bir firmadır; insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen hammaddeler kullanarak geri dönüşümlü ürünler üretmektedir.

Elit Boru bununla beraber kendini bilinçli, detaylarda dikkatli ve talep edilen ürünün yüksek kalitede zamanında gösterebilen çalışanlarıyla geniş bir müşteri portföyüne sahip olmasıyla farklılaşmaktadır.

Düşünceleriniz Bizim için önemlidir. Dilek, şikayet, istek ve önerileriniz için

Bizimle iletiiime Geçiniz...